top of page
Untitled

ÜRITUSED

Põhiline eesmärk on aidata ürituse korraldajal luua toidu ja joogiga seoses oma külalistele maksimaalselt positiivne elamus. Alustame konseptsioonist ja eelarvest, optimeerime kogused, korraldame degustatsiooonid ning hoolitseme selle eest, et joogid oleksid õigel ajal õiges kohas olemas ning pakuksid külalistele meeldejääva elamuse.

Untitled

MEELELAHUTUS

Aastate jooksul välja kujunenud lõbusad, ent harivad mängud. Erinevate tõsidusastmega veini- ja alkoholikoolitused, pimedegustatsioonid veinibingo, loominguline pudelitega ümber käimine jne. Seda kõike oleme valmis teiega erinevate ürituste raames jagama ja õpetama. Olenemata seltskonna veiniteadlikkuse tasemest, oskame lähenda asjakohaselt

Untitled

VEINIREISID

Meil on aastaid kogemusi reisimise ja reiside korraldamisega ning arvukalt tutvusi veinimaailmas. Lõpuks oleme valmis seni endale hoitud kogemusi ka teistega jagama. Vastavalt soovidele saame panna kokku reisi, mis sisaldab pileteid, transporti, majutust, veinimajade ja restoranikülastusi ning ühist meeleolukat ja eelkõige harivat koosviibimist.

Untitled

VEINIKAARDI KOOSTAMINE JA MEESKONNA KOOLITAMINE

Samaaegselt viie erineva tipprestorani, sh kolmel järjestikusel aastal Baltikumi parimaks restoraniks valitud ja Eesti parima fine dining veinikaardi auhinna plävinud Noa Chef’s Hall’i veiniprogrammi juhatamine on kogemus, millesarnane on vähestel. Tänu sellele saame pakkuda nõustamisi ja personali koolitusi ettevõtetele kes soovivad oma külalistele esitleda asjakohast, trendikat, kasumlikku ja konseptsioonile vastavat joogivalikut.

Tegemist on valikuga meie poolt pakutavast. See ei ole kindlasti lõplik nimekiri võimalikest teenustest.
Sul on põnev idee, aga ei ole kindel, kas me sind aidata saaks? Kirjuta ja püüame leida lahenduse.

Teenused: Tours
bottom of page